Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego

W dniu 11.06.2013 r. w Szkole Podstawowej w Łącznej odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego, w którym udział wzięli uczniowie klas V i VI z SP Gózd i SP Łączna. Test konkursowy składał się z 10 zadań zarówno dla klasy V jak i VI, na którego rozwiązanie uczniowie mieli 45 minut. W kategorii klas VI maksymalną liczbę punktów czyli 67 otrzymali uczniowie naszej szkoły:

Karolina Kargul, Klaudia Chrzęszczyk oraz Adrian Pedryc.

Wysoką liczbę punktów otrzymały również : Anna Korus - 66,5 pkt oraz Weronika Chaba - 66 pkt

W kategorii klas V, gdzie maksymalna liczba punktów wynosiła również 67 Mikołaj Milcarz otrzymał 61 pkt ustępując tylko 0,5 pkt Magdalenie Zielińskiej uczennicy z SP Łączna ( 61,5 pkt ) Agata Gruba - 47, 5 pkt Rafał Cieślik - 43, 5 pkt

Uczniowie z najwyższymi wynikami otrzymali nagrody w postaci multimedialnych pomocy do nauki języka niemieckiego oraz unikalną kolekcję płyt CD z regionalną świętokrzyską muzyką.