Konkursy Języka Angielskiego

4 czerwca 2013r. w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Suchedniowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. W konkursie wzięło udział 34 uczniów z czterech szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 3 w Suchedniowie, Szkoły Podstawowej w Ostojowie oraz Szkoły Podstawowej w Goździe. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: klasa IV, klasa V i klasa VI. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu zawierającego dwadzieścia pytań oraz tekstu sprawdzającego umiejętność czytania ze zrozumieniem. Wyniki uczniów naszej szkoły przedstawiają się następująco:

Klasa IV – Natalia Bator – miejsce III

Klasa V  Mikołaj Milcarz  – miejsce I

Klasa VI – Weronika Chaba – miejsce I

12 czerwca 2013r. w Szkole Podstawowej w Łącznej odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów
klas II – VI. Wzięli w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Łącznej i  Szkoły Podstawowej w Goździe. Nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

Klasa II – Aleksander Milcarz – miejsce I

Klaudia Skóra        – miejsce II

Klasa III – Patryk Ludwinek    – miejsce III

Klasa V  Mikołaj Milcarz     – miejsce I

Klasa VI – Weronika Chaba    – miejsce I

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe

Uczeń klasy V – Mikołaj Milcarz oraz uczennice klasy VI – Weronika Chaba i Julia Kołomańska uzyskali wynik dobry
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” 2013

Uczniowie klasy : czwartej, piątej i szóstej naszej szkoły wzięli udział w wiosennej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Olimpus”2013.

Uczennice klasy IV – Natalia Bator zajęła III miejsce, Weronika Moskal zajęła VI miejsce .Anna Korus i Karolina Kargul  uczennice klasy VI zajęły w konkursie VII miejsce, Weronika Chaba również uczennica klasy VI – X miejsce,
Julia Kołomańska – XIII.

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów!