Konkurs języka angielskiego w Suchedniowie

29 maja 2012 r. ośmioro uczniów klas IV – VI wzięło udział w szóstej edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 3 w Suchedniowie.

W konkursie rywalizowaliśmy z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchedniowie, Szkoły Podstawowej w Ostojowie oraz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Suchedniowie.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 20 pytań oraz tekstu sprawdzającego umiejętność czytania ze zrozumieniem. W kategorii klas czwartych uczeń naszej szkoły Mikołaj Milcarz zajął miejsce pierwsze, natomiast w kategorii klas szóstych Aleksandra Piasta zajęła miejsce trzecie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a laureaci nagrody ufundowane przez wydawnictwo Macmillan Polska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie życząc sukcesów w kolejnych edycjach.