Plan lekcji w II półroczu roku szkolnego 2017/2018


Klasa I

LpPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1)Wychowanie
fizyczne
ReligiaEdukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
2)Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
3)Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Zaj. komputeroweEdukacja
wczesnoszkolna
4)Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna(s)
Język angielskiWychowanie
fizyczne
5)ReligiaJęzyk angielskiEdukacja
wczesnoszkolna

Klasa III

LpPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1)Zajęcia
komputerowe gr. I
Edukacja
wczesnoszkolna
Zajęcia
wyrównawcze
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
2)Wychowanie
fizyczne
Edukacja
wczesnoszkolna
Wychowanie
fizyczne
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
3)Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
4)Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Edukacja
wczesnoszkolna
Religia
5)Edukacja
wczesnoszkolna
Język angielskiReligiaJęzyk angielski
6)Zajęcia
komputerowe gr. II

Klasa IV

LpPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1)Język polskiJęzyk polskiJęzyk polskiJęzyk polski
2)Język polskiTechnikaMuzykaWychowanie
fizyczne
Język angielski
3)Wychowanie
fizyczne
Wychowanie
fizyczne
PrzyrodaJęzyk angielskiMatematyka
4)ReligiaPrzyrodaWychowanie
fizyczne
MatematykaPlastyka
5)MatematykaInformatykaZajęcia
z wychowawcą
Religia
6)HistoriaMatematyka
7)Język angielski

Klasa V

LpPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1)HistoriaMuzykaJęzyk angielski
2)PrzyrodaWychowanie
fizyczne
PrzyrodaPlastykaJęzyk polski
3)MatematykaJęzyk angielskiWychowanie
fizyczne
Język polskiWychowanie
fizyczne
4)Język polskiMatematykaReligiaJęzyk niemieckiMatematyka
5)Język polskiJęzyk niemieckiMatematykaZajęcia komputerowePrzyroda
6)Zajęcia techniczneJęzyk polskiJęzyk polskiZajęcia
z wychowawcą
Religia
7)Wychowanie
fizyczne
Język angielski

Klasa VI

LpPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1)MatematykaZajęcia technicznePrzyrodaHistoriaWychowanie
fizyczne
2)HistoriaJęzyk polskiReligiaJęzyk angielskiPrzyroda
3)ReligiaJęzyk polskiMuzykaZajęcia
z wychowawcą
Język polski
4)PrzyrodaWychowanie
fizyczne
Język polskiZajęcia
komputerowe
Przyroda
5)Wychowanie
fizyczne
MatematykaWychowanie
fizyczne
Język polskiMatematyka
6)Język angielskiJęzyk niemieckiJęzyk angielskiMatematykaPlastyka
7)Język polskiMatematykaJęzyk niemiecki

Klasa VII

LpPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1)Język niemieckiWychowanie
fizyczne
FizykaJęzyk angielskiFizyka
2)MatematykaChemiaHistoriaChemiaWychowanie
fizyczne
3)GeografiaBiologiaJęzyk polskiBiologiaJęzyk angielski
4)Wychowanie
fizyczne
Język polskiMuzykaJęzyk polskiHistoria
5)Język angielskiJęzyk polskiZajęcia
z wychowawcą
MatematykaGeografia
6)Język polskiMatematykaWychowanie
fizyczne
Język niemieckiMatematyka
7)ReligiaInformatyka gr. IPlastykaWychowanie do życia
w rodzinie
Religia
8)Informatyka gr. II


Plan zajęć dodatkowych w II półroczu roku szkolnego 2017/2018

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:45 - 8:30Zaj. dodatkowe
z j. polskiego
Ewa Głogowska
kl. IV
11:30 - 12.15Zaj. dodatkowe
Aneta Paryska kl.I

Zaj. korek – kom.
pens. Justyna Gil kl. IV
Gry i zabawy
Joanna Kubalska
12:25 - 13:10Koło Małego Czytelnika
Agnieszka Chrząszcz

Logopedia
Marta Sawicka
Zajęcia świetlicowe
Aneta Paryska
Zajęcia świetlicowe
Urszula Wilkosz
Koło przyrodnicze
Rafał Smulczyński

Zaj. korek – kompens.
Justyna Gil kl. VI
13:20 - 14.05Zajęcia artystyczne
Bożena Kwaśniewska

Zaj. korek - kom.
pens. Justyna Gil
Kl. III
Koło Małego Czytelnika
Agnieszka Chrząszcz

Zaj. dodatkowe
Ewa Głogowska
kl. V

Zaj. dodatkowe
z j. angielskiego
Paweł Karpiński kl. VI

Zaj. wyrów. z mat.
Katarzyna Kauzińska
Kl. VII
Zajęcia świetlicowe
Aneta Paryska

Zajęcia świetlicowe
Urszula Wilkosz

Zaj. z mat.
Katarzyna Kauzińska
Kl. V
Zaj. korek – kompens.
Justyna Gil kl. V