Przedszkole

Warsztaty wielkanocne z rodzicami

Warsztaty wielkanocne z rodzicami

W dniu 02.04.2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice, dzieci przedszkola wraz z nauczycielkami wytwarzały ozdoby na wielkanocny stół. W repertuarze rękodzieła były palmy, stroiki, a także ozdabianie różnymi technikami jajka wielkanocnego…:):) We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych rodziców, pomysłów było bardzo wiele. Nasze przedszkole zamieniło się wówczas na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki:) Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

« z 2 »
Skip to content