Ciasta

Ciasta

W dniu 30 listopada 2021 roku odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna Biblioteki szkolnej i Samorządu Uczniowskiego pod hasłem
„Andrzejkowe ciasta literackie”
– sprzedaż ciast inspirowanych postaciami literackimi.

Uczniowie naszej szkoły, jak zawsze, spisali się na medal. Bezinteresownie przygotowali na nasz przepyszny kiermasz mnóstwo smakołyków. Hitem okazało się „Smerfowe Ciasto” przekazane przez ucznia klasy II Jakuba Chrzęszczyka.
Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na szczytny cel.

Oto lista uczniów, którzy oddali na kiermasz swoje wypieki:
Konrad Chrabąszcz, Mikołaj Domoradzki, Liliana Misiorowska, Tymon Szpankowski, Jakub Chrzęszczyk, Jakub Piotrowicz, Michał Saletra, Wojciech Ślusarczyk, Jakub Gil, Krzysztof Saletra, Filip Czerwiński, Maja Jabłońska, Małgorzata Powideł, Zuzanna Dulny, Patryk Gołębiowski, Julia Mochocka, Bartłomiej Moskal, Aleksandra Saletra, Franciszek Szpankowski, Maria Gil.

Serdeczne podziękowania dla Was i Waszych rodziców!

Skip to content