Wieczornica Patriotyczna

WIECZORNICA PATRIOTYCZNA

W listopadzie nasze myśli i uczucia kierujemy w stronę ojczyzny. Wspominamy wydarzenia, które przyczyniły się do odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Uczniowie szkoły wraz z nauczycielem muzyki p. Grzegorzem Jasińskim  upamiętniając bohaterów walczących w obronie Polski przygotowali Wieczornicę Patriotyczną, która odbyła się 13 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łącznej. W spotkaniu wzięli udział licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy, przedstawiciele „Stowarzyszenia Hubalczycy 1939 – 1940”, pasjonat osoby Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego „Nurta” p. Robert Kowalski, przedstawiciele stowarzyszenia „Seniorzy Razem” w Łącznej, Radni i Sołtysi Gminy Łączna. Na zakończenie koncertu pieśni patriotycznych uczniowie otrzymali od Dyrektor Biblioteki p. Beaty Kołda okolicznościowe upominki. Gratulujemy uczniom udanego występu i zapraszamy do udziału w wieczornicy już w przyszłym roku.