Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

Pasowanie Pierwszaków na uczniów szkoły, od lat jest jedną z ważniejszych uroczystości z życia Naszej Szkoły. Również tegorocznym Pierwszakom przypadł zaszczyt uczestniczenia w Akcie pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Goździe. 10 października 2018 roku, Pani Dyrektor Urszula Wilkosz, w obecności społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli oraz rodziców i zaproszonych gości, przedstawicieli Urzędu Gminy, Rady Rodziców, Radnych Gminy Łączna uroczyście pasowała uczniów klasy I. Gromkie „Ślubujemy” zabrzmiało zdecydowanie z ust naszych maluchów kilkukrotnie, odnosząc się do obowiązków szkolnych, koleżeńskich czy cech osobowości wzorowego ucznia i Polaka. Trud włożony w przygotowanie się do tej uroczystości został nagrodzony upominkami i słodkim poczęstunkiem. Z uwagą będziemy przyglądać się postępom w nauce i wychowaniu najmłodszej grupy w naszej Szkole, jak również otoczymy ich szczególną opieką, aby start w życie ucznia był bardzo dobry i w późniejszym czasie owocny.

Pierwszaki !!!
Wszystkiego dobrego, sukcesów w nauce i samych miłych chwil spędzonych w murach Naszej Szkoły.

Społeczność Szkolna Szkoły Podstawowej
im. E.G. Kaszyńskiego „Nutra” w Goździe

Skip to content