Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu 11 października 2019r uczniowie szkoły przygotowali dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i całej społeczności szkolnej Galę Oskarową. Na wzór Amerykańskiej Akademii Filmowej wcześniej przygotowali nominacje i przeprowadzili głosowanie wśród uczniów. Uroczystość ta została przygotowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej przypadającego na dzień 14 października. Na koniec życzenia wszystkim pracownikom szkoły złożył Pan Wójt Gminy Łączna – Romuald Kowaliński.

Nominacje przygotowano w sześciu kategoriach, m.in. na zawsze uśmiechniętego nauczyciela, bratnią duszę, czy nauczyciela z pasją. Nagrodą tym razem jednak nie były Oskary, ale Srebrne Jabłka. Nauczyciele, którzy otrzymali wśród uczniów największą liczbę głosów wygrywali w danej kategorii. Każdy z nich miał okazję podziękować za swoje wyróżnienie. Nagrodzono również pracowników obsługi i administracji, których na co dzień mniej widać na korytarzach, ale ich trud włożony w pracę na rzecz szkoły jest nieoceniony.

Dzieci uhonorowały również specjalną statuetką przybyłego na uroczystość proboszcza parafii Występa – księdza Wiesława Nogę.

Podczas Gali wielu z uczniów miało okazję zaprezentować swoje talenty i wcielić się w rolę znanych gwiazd polskich i zagranicznych.

Na koniec wręczono nagrodę specjalną – Statuetkę „Oskarowego Grand Prix” dla najlepszego z najlepszych. Otrzymała ją Pani Joanna Kubalska, która w głosowaniu ogólnym otrzymała największą liczbę głosów. Wręczaniu tej nagrody towarzyszyły gromkie brawa uczniów, a Pani Joanna z nieukrywanym wzruszeniem podziękowała za ten zaszczyt.

Dziękujemy bardzo za udział w tej uroczystości a wszystkim pracownikom Szkoły Podstawowej w Goździe jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich Święta – Dnia Edukacji Narodowej

« z 2 »

Skip to content