Warsztaty „Majsterkowo”

W piątek 6 grudnia uczniowie klasy I, II i II brali udział w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych w Castoramie.  Celem warsztatów było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie wyobraźni i rozwijanie umiejętności manualnych. Uczniowie wykonując  zabawki z drewna  mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat ochrony środowiska i zwiększyć świadomość ekologiczną.  Dzięki wspólnemu majsterkowaniu dowiedzieli się w jaki sposób  troszczyć się o najbliższe otoczenie świadomie wybierając przedmioty codziennego użytku z ekologicznych materiałów. Uczniowie z wielką radością uczestniczyli w warsztatach.  Jednocześnie mieli okazję poznać  pracę sprzedawcy i doradcy handlowego. Miłą niespodzianką podczas majsterkowania było   spotkanie z Mikołajem.  Każdy uczestnik warsztatów otrzymał w prezencie samodzielnie wykonaną skarbonkę.