Przedszkole

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

21 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To święto zostało ustanowione dla podkreślenia roli edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka. Coroczne świętowanie Dnia Przedszkolaka w naszej placówce ma na celu dostarczenie dzieciom kolejnych okazji do wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Grupa Wiewiórki brała udział w przeróżnych inicjatywach – tańczyli, bawili się na sali gimnastycznej, a wszystko po to, by uśmiech nie schodził im z ust. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki oraz dyplomów i medali, które bardzo podobały się dzieciom.

Grupa Jeżyki również świętowała od rana. Dzieci rozpoczęły dzień od ozdabiania napisu „Dzień Przedszkolaka”. Następnie wysłuchały historii o przedszkolach na całym świecie i przyjęły najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Później Jeżyki brały udział w zabawie tanecznej oraz mini olimpiadzie sportowej. Dzień zakończyły w radosnym nastroju otrzymując słodką niespodziankę oraz medale.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Przedszkolaki!

Skip to content