Szkoła

Walentynki w rytmie serca

Walentynki w rytmie serca

Walentynki to coroczne święto zakochanych. W tym roku z tej okazji, w trosce o dobrą kondycję serca od najmłodszych lat uczniowie klasy I zorganizowali rozgrywki sportowe i zabawy.  Pamiętamy,  Ten dzień był również doskonałą okazją do obdarowania osób, które kochamy i lubimy, dlatego  najmłodsi uczniowie własnoręcznie wykonali upominki, aby obdarować nimi osoby bliskie swemu sercu. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry humor i romantyczny nastrój.

Klasa II również włączyła się do obchodów walentynkowych. Wykonali łańcuch z serc, który również ułożyli w kształcie serca.

Samorząd szkolny podarował uczniom klas I-III balony w kształcie serca. Wszyscy uczniowie bardzo szybko wczuli się w tę jakże miłą i nastrojową atmosferę. Mieli przy tym wiele radości. Każdy czuł się wyjątkowo w tym dniu. Uczeń klasy szóstej pochwalił się swoimi naleśnikami walentykowymi. Oczywiście uczniowie klas starszych żałują ogromnie, że nie mogli być razem z innymi w szkole. Na osłodę przesyłamy krzyżówkę walentynkową wykonaną przez ucznia klasy szóstej – Pawła Skórę.

Miłej zabawy!

« z 2 »
Skip to content