Szkoła

Kartki dla Seniorów

Kartki dla Seniorów

W piątek, 17 grudnia 2021 roku, w naszej szkole było bardzo świątecznie. Zanim rozpoczęliśmy koncert kolęd i pastorałek, pani Dyrektor serdecznie podziękowała wszystkim uczniom, jak i dzieciom z naszego przedszkola, za przygotowanie przepięknych kartek świątecznych i stroików bożonarodzeniowych. Zostały one przekazane  pensjonariuszom Domu Opieki „Liliowy dworek” w Łącznej. To bardzo piękny gest, podarować miłe życzenia czy upominek komuś, kto często nie ma najbliższych, nie mogą go odwiedzić, nie spędzają wspólnie świąt. Wykonane własnoręcznie podarunki są bezcenne ponieważ płyną prosto z serca, tym bardziej, gdy tworzą je najmłodsi. Zarówno kartki, jak i dedykacje do stroików, były bardzo szczere i wzruszające. Warto być dobrym dla innych, bo dobro zawsze wraca, może nawet ze zdwojoną siłą.

Jesteście Kochani!

Dziękujemy

Skip to content