Szkoła

Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka

22 marca w szkole świętowaliśmy początek wiosny. Żeby zaakcentować dobry humor I radość z tego, dołączyliśmy do akcji “Dzień bez plecaka”.

Uczniowie mogli więc przynieść podręczniki i przybory szkolne w czym tylko chcieli. Ich kreatywność nie miała granic. Mogli dać upust swojej fantazji. Dzień bez plecaka to zabawa, ale i dowód na to, że czasem warto zapomnieć o konwenansach.

Nikogo rano nie zdziwiło, że uczniowie zamiast plecaków i tornistrów maszerują do szkoły z dziwnymi przedmiotami. Byli widziani z klatkami dla zwierząt, sklepowymi koszykami, podróżniczymi walizkami, wiadrami, wózkami, a nawet z oponą… Nic w tym niesamowitego.

Wszyscy dobrze się bawili, każdemu dopisywał dobry humor. Każdy doceniał pomysłowość uczniów.

Kto wie? Może tradycja Dnia bez plecaka się utrzyma i na trwałe zapisze się w tradycje naszej szkoły?

Zapraszamy do galerii zdjęć. Jeszcze raz gratulujemy pomysłowości i kreatywności naszym uczniom!

« z 2 »
Skip to content