Szkoła

Listopad pełen atrakcji

Listopad pełen atrakcji

Listopad nie rozpieszcza nas pogodą. Nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Dlatego też w naszej szkole postanowiliśmy nieco przeciwstawić się jesiennej aurze i  spędzić czas pozalekcyjny w ciekawy sposób. W pierwszy weekend listopada odbyły się wieczorne spotkania klas IV –VIII w szkole. Uczniowie mieli okazję spędzić czas w szkole na grach i zabawach.  Był poczęstunek, słuchanie muzyki i długie rozmowy do późnych godzin wieczornych.

Pod koniec listopada zorganizowano dyskotekę andrzejkową.

Zabawa andrzejkowa to ostatnia okazja do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji, 29 listopada, w Szkole Podstawowej odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i wychowawców klas. Uczniowie klas IV-VIII świetnie bawili się przy dźwiękach ulubionych utworów muzycznych. Nie zabrakło również wróżb przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Były one miłym przerywnikiem w tanecznej zabawie i sprawiły uczniom dużo frajdy. Wszyscy potraktowali je trochę z przymrużeniem oka, choć pewnie chcieliby, żeby te dobre się spełniły.

Skip to content