Szkoła

Dzień Życzliwości i Dzień Misia

Dzień Życzliwości i Dzień Misia

Przedostatni tydzień listopada owocował w kilka ciekawych wydarzeń. Jednym z nich był Dzień Misia. Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego policzyli, która klasa przyniosła proporcjonalnie najwięcej pluszaków. Wygrały klasy I, II i III, w których każdy uczeń przyniósł misia. W nagrodę uczniowie wykonali pamiątkowe zdjęcia z zabawkami i dostali od Samorządu Uczniowskiego czekoladowe cukierki.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Kolejne Święto mieliśmy okazję obchodzić nieco wcześniej, bo 21 listopada w poniedziałek. Był to Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował akcję na wysyłanie kartek z pozdrowieniami dla uczniów i pracowników szkoły. Ta osoba, która dostała najwięcej pozdrowień została Królem Życzliwości naszej Szkoły. W tym roku Królem został pan Rafał Smulczyński. W nagrodę uczniowie mogli sobie zrobić zdjęcie z panem w otoczeniu wszystkich misiów przyniesionych tego dnia do szkoły.

Dziękujemy wszystkim za dołączenie do zabawy!

Skip to content