Konkurs Matematyczny

Międzyszkolny  Konkurs  Matematyczny

Matematycznie uzdolnieni uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego, który odbył się w Szkole Podstawowej w Goździe 17 maja 2023 roku. Organizatorami konkursu byli nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: pani Aneta Paryska i pani Bożena Kwaśniewska. W konkursie, na zaproszenie organizatorów  udział wzięli uczniowie z klas drugich i trzecich ze Szkoły Podstawowej w Łącznej i Szkoły Podstawowej w Zaleziance oraz  gospodarze konkursu – uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Goździe. Konkurs był  doskonałą okazją, aby zmierzyć się z ciekawymi zadaniami rywalizując z rówieśnikami z innych szkół. Dostarczył uczniom rozrywki umysłowej i pozytywnych emocji.  O wysokim poziomie uczestników konkursu świadczą dwa równorzędne I miejsca zarówno w kategorii klas drugich jak również w kategorii klas trzecich.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

KLASA  II

I miejsce: Magdalena Ślusarczyk SP Zalezianka i Mikołaj Domoradzki SP Gózd
II miejsce: Krystian Biłko SP Gózd
III miejsce: Karolina Pająk SP Łączna i Fabian Szewczyk SP Łączna
Wyróżnienie: Natalia Osóbka SP Zalezianka

KLASA  III

I miejsce: Aleksandra Dadziak SP Łączna i Amelia Obara SP Łączna
II miejsce: Iga Lisowska SP Łączna i Jakub Jabłoński SP Gózd
III miejsce: Jakub Piotrowicz SP Gózd
Wyróżnienie: Jakub Chrzęszczyk SP Gózd

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy siły umysłu matematycznego!