Rajd integracyjny

W piękne wtorkowe przedpołudnie uczniowie klas starszych wraz z wychowawcami wyruszyli na rajd po okolicznych drogach. Humory dopisywały i wszyscy chętnie szli obserwując i podziwiając okolicę. Była to świetna okazja dla dzieci oraz ich wychowawców, żeby spędzić czas na łonie przyrody i wspólnie pokonywać kolejne kilometry drogi. Słoneczna pogoda dodawała siły. Podczas spaceru dzieci odwiedziły remizę strażacką. Pan strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łącznej pokazał uczniom samochód strażacki i opowiedział o zawodzie strażaka. Dzieciom bardzo spodobało się i  zaciekawieniem słuchali o jego pracy. Później mieli okazję wsiąść do wozu strażackiego, a nawet przymierzyć strój strażaka. Po małym posiłku uczniowie zmęczeni, ale też i zadowoleni wrócili do szkoły.