Przedszkole

Wycieczka do Krakowa grup Świętokrzyskie Nutki i Biedronki

Wycieczka do Krakowa grup Świętokrzyskie Nutki i Biedronki

Dzieci z grup Świętokrzyskie Nutki i Biedronki wraz ze swoimi rodzicami wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Krakowa. Był to dzień pełen wrażeń, ciekawych miejsc oraz wspólnie spędzonych chwil. Podczas wyjazdu odwiedziliśmy krakowskie Zoo, gdzie dzieci miały okazję podziwiać wiele gatunków zwierząt i poszerzyć swoją wiedzę o świecie przyrody. Następnie zwiedziliśmy Wawel, poznając jedno z najważniejszych miejsc w historii Polski. Nie mogło zabraknąć również wizyty w Smoczej Jamie, która wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych uczestników wycieczki.
Spacerując po Krakowie, odwiedziliśmy także Sukiennice i podziwialiśmy piękno Rynku Głównego. Wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji dzieci, rodziców i nauczycieli, a serdeczna atmosfera towarzyszyła nam przez cały dzień.
Wycieczka była doskonałą okazją do poznawania nowych miejsc, wspólnej zabawy oraz budowania relacji. Wróciliśmy z Krakowa pełni niezapomnianych wspomnień, uśmiechów i pięknych przeżyć. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas i wspaniałą atmosferę!

Przejdź do treści