Szkoła

Witaj wiosno

Witaj wiosno

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – school edition

Uczniowie naszej szkoły, tak jak w roku poprzednim, postanowili świętować pierwszy dzień wiosny z piosenką na ustach. Pomysłów mieli bardzo dużo, ale postanowili wybrać zorganizowanie konkursu na wzór znanego show: „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ochoczo rozpoczęli swoje przygotowania. Każdy szczegół dopracowywali do ostatniego momentu.

Konkurs rozpoczął się od wejścia na scenę Jakuba Dulnego, który wcielał się w rolę Piotra Gąsowskiego i Aleksandra Milcarza, jako Macieja Dowbora. Prowadzący przedstawili jury: Klaudię Smulczyńską, czyli Iwonę Szymańską- Pawlowicz, Roksanę Borowiec jako Dodę, Julię Chrzęszczyk – Andrzeja Grabowskiego, najbardziej znanego z roli Ferdka Kiepskiego oraz Julię Kwiatkowską, czyli Michała Szpaka. Do konkursu przystąpili zgłoszeni wcześniej uczestnicy. Na scenie mogliśmy oglądać wspaniałe występy wykonawców z naszej szkoły. Każdy chciał wypaść jak najlepiej przed jury, które przyznawało punkty za każdy występ. Ostatecznie postanowiono nagrodzić:

  • 1 miejsce – Karolina Bator
  • 2 miejsce – Lena Frątczak oraz Maria Fąfara
  • 3 miejsce – Aleksandra Saletra

Na koniec wielką niespodziankę sprawił Kacper Rotszejn. Dał popis umiejętności gry na perkusji, co nagrodzono brawami.

Wzorem ubiegłego roku – uczniowie nie mieli ochoty na wagary, pomimo że był to pierwszy dzień wiosny, powszechnie znany jako Dzień Wagarowicza. Każdy się dobrze bawił podczas występów koleżanek, a częste humorystyczne komentarze jury wprawiły wszystkich w dobry nastrój.

Bardzo dziękujemy za dobrą zabawę.

 

« z 2 »
Skip to content