Szkoła

List do czytelników biblioteki

Kochani Czytelnicy!

Wszyscy znaleźliśmy się w bardzo trudnej i nietypowej sytuacji. Musimy zostać w domu i nie możemy spotykać się w szkole, czego ja osobiście bardzo, bardzo żałuje. Myślę, że większość z Was też już tęskni za szkołą, no i za biblioteką… Chciałabym zachęcić Was, abyście w te dni pobytu w domu trochę poczytali. Może właśnie teraz znajdziecie czas na zajrzenie do swojej ulubionej książki, sięgniecie po tytuł, na który przy natłoku codziennych zajęć nie było chwili. Są bardzo bogate strony internetowe z darmowym dostępem do książek – biblioteki internetowe, np. www.wolnelektury.pl.

Naprzeciw naszym oczekiwaniom wyszedł również serwis Empik, który umożliwia wypróbowanie konta w wersji Premium przez 60 dni za darmo. W ten sposób możecie skorzystać z pakietu 13 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik Go, w tym lektur i książek o różnej tematyce do wyboru. Szczegółowe informacje znajdziecie pod linkiem https://www.empik.com/premium.

Epidemia wszystkim z nas pokrzyżowała plany, ale nie martwcie się. Spotkamy się! Mam nadzieję, że już niedługo… Bądźcie zdrowi i ostrożni. Dbajcie o siebie i czytajcie swoje ulubione utwory.

Ściskam Was mocno!

Agnieszka Chrząszcz – nauczyciel biblioteki

Skip to content