Eko-ubranie

Eko-ubranie

Tydzień od 17 do 21 kwietnia upłynął w naszym przedszkolu pod hasłem ekologia. A wszystko to z okazji obchodów Dnia Ziemi (22 kwietnia). Przedszkolaki rozmawiały o recyklingu, sprzątały okolicę przedszkola a następnie 24. 04. 2023r rozstrzygnięto konkurs „EKO- UBRANIE”, który po raz pierwszy był zorganizowany w naszym przedszkolu. Dzieci samodzielnie i pod kierunkiem swoich Rodziców wykazały się niezwykłą inwencją twórczą i udowodniły, że wykorzystując odpady przeznaczone do recyklingu można zrobić wspaniałe ubrania. Na konkurs napłynęło 21 prac , piękne zbroje, kapelusze, suknie, torebeczki i wiele innych pięknych prac. Jury nie potrafiło wybrać pierwszych miejsc. W związku z czym wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Gratulujemy i już zapraszamy do udziału w następnej edycji, która odbędzie się w przyszłym roku.

Skip to content