Szkoła

Podsumowanie Innowacji pedagogicznej

Podsumowanie Innowacji pedagogicznej

We wtorek, 25 kwietnia 2023 roku, odbyła się inscenizacja teatralna utworu Jana Brzechwy pt. „Na straganie”, w której w rolę warzyw wcielili się nauczyciele z naszej szkoły. Uczniowie nie kryli zaskoczenia, a występ wzbudził bardzo pozytywne emocje. Na koniec „imprezy” wszystkie dzieci i dorośli wykonali kilkuminutową gimnastykę przy utworze „Wyginam śmiało ciało”. Za to składamy szczególne podziękowania dla pani Bożeny Kwaśniewskiej, która była naszym DJ-em. To nietuzinkowe przedstawienie stanowi podsumowanie Innowacji pedagogicznej „Wychowanie przez czytanie”. Była ona realizowana od września do kwietnia bieżącego roku szkolnego, przez Bibliotekę szkolną dla uczniów klas I – III oraz dzieci z naszego Przedszkola. Książka łączy pokolenia — można się dzięki niej i przy niej świetnie się bawić, czego dowodem jest inscenizacja przygotowana przez grono pedagogiczne. Nauczyciele wykazali się dużym dystansem do siebie — z sympatii do swoich uczniów wcielili się w śmieszne role. Zakończenie Innowacji było wesołe i huczne!!!

Skip to content